| anonim_4396 a întrebat:

am un Nokia c3 si nu imi merge youtube-ul si presupun ca e de la wirelessul meu pentru ca cand ma conectez la alt wireless merge. Imi puteti spune ce e de facut eventual ce setari sa fac la wireless? (tp-link TL-WR720N) dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Un restart la wireless? Roaga pe cineva care stie sa iti seteze bine wireless-ul!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Acest utilizator nu accepta mesaje private!
Deci Anka, daca vrei ajutor seteaza-ti mesajele private!

Pana atunci intra in Start ->in Run scrie -> msconfig, in fereatra care se deschide da click pe tabul Startup si spune ce programe ai bifate aici.

| Danysan a răspuns:

Nu e de la Wireless e de la tel -poate nu e compatibil cu routeru tau :-D.Incearca sa restaurezi setarile din fabrica la tel si apoi mai vb.