| anneemariia a întrebat:

Buna tpu..am un Samsung galaxy note 3 ssi am o problema la sunet...cand ascult muzik sau cand ma suna cineva e ok...se aude perfect insa cand raspund sau sun pe cineva nu se aude deloc...nici persoana pe care o sun nu ma aude si nici eu nu o aud...stie cineva care e motivul?

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

Poate cand ai sunat pe cineva nu s-a inchis ecranul si au ramas apasate optiunile pentru mut microfon si difuzor. Suna pe cineva si apasa pe ele si vezi daca isi revine. Sper ca te-am ajutat.