| Anonimul23 a întrebat:

Am un SAMSUNG GALAXY S4 si cand activez air gesture nu mi se intampla nimic, misc mana in fata ecranului si degeaba. E posibil ca senzorii sa nu functioneze?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Posibil da. Cel mai bine mergi la Service.

| hp8510p a răspuns:

Cauta air gestures in setari, intri in el si acolo sunt mai multe optiuni care trebuie bifate...le bifezi pe toate

| Light_Denys_1986 a răspuns:

Cam da..senzorii sunt foarte sensibili si la fel de repede se si defecteaza...du-te la magazinl de unde l-ai cumparat ( Vodafone..etc ) si ti-l vor duce la sevice happy.