| starofmyheart a întrebat:

Am un Samsung star 3 GT s5229 si de ceva timp nu imi mai merge netul deloc. Intram pe opera mini si pe fb dp tell dar imi spune ca e imposibil de conectat si sa verific setarile de retea dar tot nu merge. L-am configurat insa tot nu se conecteaza. Aveti idee de ce si cum pot rezolva problema? plz, dau fundita puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| MarioRadulescu a răspuns:

Iti afiseaza iconita cu 3G in dreapta sus? poate nu ai retea sau ai ajuns la limita de trafic. la unele retele cand consumi mai mult de.XX Mb iti taie netul

| darrio2007 a răspuns:

Vezi daca ai activata sincronizarea conturilor.

| starofmyheart explică (pentru darrio2007):

Este activata sad