| nelyly a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si nu se conecteaza la reteaua de wi-fi! Am avut un Samsung galaxy mini si acela s-a conectat! Va rog sa imi spuneti de ce, si cum pot rezolva aceasta problema!

Răspuns Câştigător
| KingTheKing a răspuns:

Unele telefoane ca acesta mai ai bugg-uri din fabrica nu ai ce sa ii faci asa a facut si al meu si pana nu m-am dus la un magazin de reparat telefoane nu a mers

winkingFunda?

| nelyly explică (pentru KingTheKing):

Mda! am rezolvat problema dar cu un hack!
in orice caz, raspunsul tau va fi castigator!
si mai am o intrebare, cum sterg intoricul de cautare google la Samsung galaxy mini 2?

| KENNKOV a răspuns (pentru nelyly):

Hey imi poti spune cum ai rezolvat pls

| nelyly explică (pentru KENNKOV):

Https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5wYXViZXMud2lmaXBybyJd
crede-ma!

| KENNKOV a răspuns (pentru nelyly):

Pai pentru ce este?

| nelyly explică (pentru KENNKOV):

Este un link de pe google play pe care sunt progrme de spart parole! vezi si tu care iti merge!

| KENNKOV a răspuns (pentru nelyly):

Tie ti-a mers daca nu incearca connectify