| Toretto77 a întrebat:

Am un telefon Motorola moto G si nu stiu cum sa i pun ringtone din telefon (nu cele care le are el in el) cele care le am eu in tel. Sau in card SD

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Nu are cum. Operatia trebuie facuta printr-un manager de fisiere, dar ala de pe PC, cu telefonul conectat.

@ Toretto77

Nu stau sa-ti explic pasii. Mi-a luat-o tipul din video cu mult inainte: https://www.youtube.com/watch?v=7-shUnOFYrQ. Urmeaza-l! E exact ceea ce vrei.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe manager fisiere, apoi pe ringtonul tau pe care o setezi apoi pe Meniu si Setare ca sunet apel

Bafta!

| miTzuliK93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are cum. Operatia trebuie facuta printr-un manager de fisiere, dar ala de pe PC, cu telefonul conectat.

@ Toretto77

Nu stau sa-ti explic pasii. Mi-a luat-o tipul din video cu mult inainte: https://www.youtube.com/watch?v=7-shUnOFYrQ. Urmeaza-l! E exact ceea ce vrei.

| hp8510p a răspuns:

Simplu.Intri in fisierele mele, intri in folderul unde ai melodiile, tii apasat pe melodia care o vrei tu si dai setare ca ton de apel

| Toretto77 explică:

Nu merge video-ul mitzulik