| IoaNa1428Dmd a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy A20e 2019 și după ultima actualizare software nu-mi mai apar notificările pe ecranul de blocare, nici în bara de sus. Ca să văd dacă am mesaje sau notificări trebuie sa deblochez telefonul. Am sute de nervi, am verificat peste tot, notificările sunt pornite, am restrartat telefonul... Ce se petrece?

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Bună. Ai putea să mergi cu dispozitivul în locul din care a fost achiziţionat şi să le prezinţi problema întâmpinată de tine sau ai putea încerca să îi faci un reset factory urmând următorii paşi : Setări>Gestionare Generală>Resetare>Revenire La Setările Din Fabrică.
Această metodă din urmă, nu-ţi poate aduce nicio nefuncţionalitate a dispozitivului, decât ştergerea tuturor fişierelor şi a contactelor pe care le poţi salva înainte.
Sper să te fi ajutat răspunsul meu.