| anonim_4396 a întrebat:

batting eyelashes
Mi-am cumparat de curand un telefon Samsung Galaxy Mini 2 si am in bara de notificari optiunea "Actualizare Software". Ce ar trebui sa fac? Imi poate spune cineva la ce se refera mai exact?
Multumesc! happy
Dau fundita.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| RiperruzAditz a răspuns:

De exemplu sa zicem ca ai avea android 2.1 daca exista o noua versiune a noului sistem andoid cu acel program ACTUALIZARE SOFTWARE il poti avea pe cel mai nou. e un fel de update a sistemului de operare a telefonului

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor! Am inteles la ce se refera:d gen un update al android-ului. Insa acum am oprit si repornit telefonul si nu mai apare thinking

| aly300 a răspuns:

Adica sa fie os (android)mai nou

| kasty a răspuns:

Daca dai accept se actualizeaza softul telefonului, dar ai grija la costul lui
eu am pe abonament telefonul si am depasit traficul de date cu actualizarea soft, si am avut 50 euro cost suplim.
bafta

| andrey4u a răspuns:

Pai ar trebui sa accepti actualizarea.se face cu conexiune la internet, nu sterge absolut nici o data si dureaza doar 10 minute. apropo nu stiu de ce dar am trecut chiar azi la o prietena care avea exact aceeasi situatie pe acelasi telefon deci...laughing

| anonim_4396 explică (pentru andrey4u):

Coincidentalaughing
multumesc pentru raspunsbatting eyelashes

| andrey4u a răspuns (pentru anonim_4396):

Npc,actualizari la soft fac si eu dar cu tabletawinking