| EveryPartOfMe a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Ace. As vrea sa setez sa nu ma mai sune numerele cu numar si cele fara numar. Inainte am avut un LG si mergea sa blochez numerele dar la asta nu gasesc.
Deci, cum fac acest lucru?
Multumesc! Fundaaa

1 răspuns:
| ByonKills a răspuns:

Da este simplu iti iei black list si dai add person si ii scrii numarul. Black listul in ei de aici de pe linkul asta :https://play.google.com/......ps/details dar trebuie sa ai cont google pentru ca il iei de pe google play store. Funda?