| gebilxkl213 a întrebat:

am un telefon Samsung Galaxy Gt s5830 imi puteti spune cum sa conectez netul la telefon prin usb?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu poti. Ca sa ai net de la calculator pe telefon, numai prin wi-fi, trebuie sa-ti cumperi un router.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa conectezi netul la telefon sau pc-ul? Vrei net de la pc pe telefon? Nu poti.Doar cu un router wi-fi.

| alexs99 a răspuns:

Nu poti sa conectezi netul la telefon prin cablul Usb, dar poti daca ai router.

| vladutzDx a răspuns:

Nu exista asa ceva dar daca vrei sa faci prin hotspot activezi hotspotu si trmsimit net de pe calc pe tel