| Andrey18111998 a întrebat:

am un telefon Samsung Galaxy S2 plus I9105 si am o problema cu mesajele. Cand incerc sa trimit un mesaj apare o eroare si imi spune sa verific mesajul. Am auzit ca trebuie setat din meniu dar nu stiu cum. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| StefanERC a răspuns:

Ce fel de eroare iti apare? Am si eu S2 plus si poate te pot ajuta dar nu prea inteleg ce zici.

| BlackCatDesignHD a răspuns:

Poate ai depasit limita de caractere, nu stiu, eu lucrez cu un Galaxy S4 i9500 si asa mi se intampla cand depasesc limita de caractere a unui mesaj happy