| CrazySunshine a întrebat:

As dori niste pareri. Doresc sa achizitionez un SAMGUNG Galaxy S4 si nu ma pot decide pe ce culoare; nu stiu dar mi mi se pare mai frumos alb dar parerile altora spun ca negru, stiu ca mai mult conteaza parerea mea dar am mai ales eu asa dupa mine iar apoi am vrut sa fie dupa celelalte sfaturi. Deci totusi nu ma pot otari. Oare negru va arata frumos cu o carcasa alba gen: http://www.ebay.co.uk/......0935799983

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fie alb tot, ești diferit de cel care îl are toată lumea, pe negru!
Pa, pa.

| Grimmjow69 a răspuns:

Eu sunt de alta parere, iti recomand culoarea neagra pentru ca pe alb imedeat se vede o zgarietura, murdarie etc.