| DropsOfLov3 a întrebat:

Buna TPU happy
As dori sa achizitionez un Orange Gova. Ce spuneti? Ce pareri aveti de el? Si ma intereseaza daca pot vedea filme sau seriale online si cu subtitrare pe el big grin?
Funda big grin

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Are niste specifictii decente

| alexutza02matza a răspuns:

Este dragut telefonul, si sigur poti vedea filme cu subtitrarii!

| nebunaticu91 a răspuns:

Ff bun pentru facebook etc..culoarea ii da un plus mare, iti recomand telefonul cu drag, nu i-a Orange rono! iti zic eu

| Deea4Deeutza a răspuns:

Intra pe www.orange.ro,poate te ajuta. E un telefon bun. Mult succes!

| ByaStefania12 a răspuns:

Daca tie iti place cumparăl, iar de internet cred ca are ca doar orce telefon are(mai putin alea e epoca tongue )