| DropsOfLov3 a întrebat:

As dori sa achizitionez un HTC desire 500. Ce spuneti? Ce pareri aveti de el?
Funda :*

2 răspunsuri:
| V3lCr0 a răspuns:

Il are un coleg.Hmmm daca iti place tie ca design e bunicel, dar sunt altele mai bune in acelasi bani, acuma depinde si pentru ce il folosesti, eu fiind impatimint al gamingului nul suport din cauza procesorului si a placi video vechi, dar daca te joci doar 1-2 jocuri si alea simple nu 3d cu super grafica este bun.

| V3lCr0 a răspuns:

Apropo se aude bine in casti dar in schimb cand asculti muzica din difuzor fara casti se aude cam incet.