| Timi08MM1988 a întrebat:

Buna TPU. As dori sa stiu daca imi cumpar o cartela reincarcabila care ma tine o luna si nu o mai reincarc pot suna, folosi aplicatia What S App? Adica sa nu sun direct de pe cartela ma refer. Daca o trec pe abonament cat ma costa abonamentul pe DIGI Orange?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu poti suna daca nu nu o reincarci, ca doar whatsapp foloseste internet, care logic ca nu va mai functiona daca nu incarci cartela.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă ești conectat la wi-fi poți folosi whatsapp-ul cat vrei și pe mesaje și pe voce, chiar dacă scoți cartela din telefon.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Din cate stiu, daca nu reincarci poti sa folosesti cartela pentru un timp limitat. Poti suna pe whatsapp doar folosind wifi-ul. Costul abonamentelor il poti afla singur, intrand pe site-uri.