| ovi93 a întrebat:

As dori sa stiu niste informatii clare despre programul jailbrake pentru iphone 4, ( cati mega ocupa in telefon, ce riscuri sunt etc etc) Si un link cu tutorial cap coada despre instalere. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Jailbreak e operatiune prin care se elimina restrictile telefonului la sincronizare, doar cydia ocpa spatiu, dar putin. Riscuri nu prea exista, oar daca se intrerupe operatiuneadar se rezolva cu update in itunes. Tutorial :http://www.youtube.com/watch?v=fc9LxixqM3g