| ta5232545 a întrebat:

as vrea o tableta de cel mult 1100 lei care sa filmeze foarte bine si sa aiba cel putin 8mp. ce imi recomandati? funda happy

Răspuns Câştigător
| RusescuO a răspuns:

Buna! O super tableta este Asus Google Nexus 7, dar care depinde de magazin este mai scumpa sau mai ieftina sau Samsung Galaxy Tab 2 care la fel dar depinde si modelul. Sper ca te-am ajutat si imi dai funda

1 răspuns:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Alta tableta buna ar fi si asta http://bit.ly/1aVUYL1 nu are 8mpx are doar 5 dar filmeaza super bine parca mai bine decat altele care au 8mpx