| 5yr0Kk a întrebat:

as vrea sa stiu la optiunea Orange young ..ai internet nelimitat intre 9-17 fara sa ai vreo optiune bagata cu mesaje sau minute...am un telefon dual sim cu doua cartele una cu abonament cu min si sms si as vrea sa iau una separat pentru internet..deci?

1 răspuns:
| rezervatro a răspuns:

Nu, doar daca ai pus credit pe cartela ai si posibilitatea de a alege dintre cateva optiuni, printre care si cea de care zici tu cu internet nelimitat intre 9-17...cred ca daca intrii de pe cea cu abonament o sa faci cost suplimentar mare, iar de pe cealalta, posibil sa nu ai MB sau sa nu fie deloc integrat internet in optiune... Sper sa ma fi ffacut inteles happytongue>