| AdrianaC2005 a întrebat:

Aveam un cont pe jocul Mobile Legends care l-am pierdut cand am resetat telefonul. Ma numeam pe mobile legends Adrïana...Stie cineva cum pot sa recuperez contul?

2 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Banuiesc ca nikname-ul sau pseudonimul "Adrïana" din jocul respectiv este asociat si sincronizat cu o adresa de email datorita googleplay.Trebuie sa te loghezi cu gmail si vei reveni la progresul de dinainte de resetare

| Lazea_Seby_1979 a răspuns:

Poți sa i-l recuperezi doar dacă te-ai conectat cu google play si dacă mai sti contul de google play sau dacă ești pe iOS trebuie ss bagi contul cu care ai fost conectat/a atuci