| axml34 a întrebat:

Buna tpu.care este cel mai bun telefon dintre acestea doua:LG g3 sau galaxy s5.pe care sa-l cumpar?. Cine are galaxy s5 il rog sa-mi spuna cum i se pare telefonu...toto asa si cu g3..va multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Buna iti zic parerea mea despre amandoua.
S5 are o baterie mai buna ca g3
Ecranele la amandoua mi sau cam la fel.
S5 are certificat pentru rezistenta la apa si praf, LG nu
La camera g3 a fost mai bun avand o stabilizare mai buna.
La Samsung ai avantajul ca ai senzor de puls si touch id care touch id mise pare mai util daca vrei sa pui parola repede.
Sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pana nu le butonezi tu, nu o sa-ti dai seama. Samsung pare mai bun; dar eu LG as alege. E si un pic mai ieftin.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6294&idPhone2=6033
Vezi care raspunde cel mai bine la comenzi.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......tlkagl.php

Toate cele bune.