| Bibi16 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy S2 plus? Merita?
Cum este androidul de 4.1.2? Pot descarca pentru telefon messenger si youtube? Si ce este acela NFC?
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Ungureanu_Paul_1995 a răspuns:

1.Este bun telefonul...il are un prieten....merge ok
2.Androidul este sistemul de operare cel mai bun la ora actuala
Funda?happy

| Flavius2106 a răspuns:

1. foarte calumea telefonul.
2. dar daca ai mai multi bani i-ati un S3.
3. androidul 4.1.2 ( jelly bean ) e cel mai bun de acum. doar s4 care are 2.2.4
4. merge toate aplicatile pe el

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul performant şi la un preţ bunicel - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_i9105_galaxy_s_ii_plus-5213.php

Oricum, eu ţi-al recomanda Samsung Galaxy S2 "simplu"!

Android-ul este ok; se pot instala Messenger şi Youtube.

Toate cele bune.