| stefy2121 a întrebat:

Buna TPU.Ce telefon ati alege ntre Samsung grand prime si j5? Dau funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy J5 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Gabiiiiiii a răspuns:

J5, strict din astea doua. Ai putea alege p8 lite, care e un telefon super la acest pret

| xL00P a răspuns:

J5,fiindca are densitate mai mare de pixeli, camera mai buna, vine cu lollipop si este un model ceva mai recent.