| oNNeRuNN a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre : LG G2 Mini sau Xiaomi Redmi Mote? Care are performante mai bune?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G2 Mini

| Jipa95 a răspuns:

Uita-te la performantele g2-ului, dupa care arunca o privire si pe xiaomi. Performantele lui xiaomi sunt mult superioare din toate punctele de vedere ( procesor, ram, autonomia bateriei, camera foto, diagonala displyului, etc ) Gandeste-te atunci cand iti achizitionezi un produs, ca un procent din pretul lui il dai pe marca ( uita-te la iphone )

| Vvistula a răspuns:

Clar Lg g2 mini, nici nu te mai gandi, sterge intrebarea si uita ca si pus, o laughing, cand ai mai azuit de xiaomi vreodata?

| AlexL28 a răspuns:

Nu asculta de cei care spun ca daca e chinezarie nu e bun. Ce? AllView al vostru pe care vi-l luati toti nu e tot chinezarie. Chinezii fac niste telefoane super reusite. Vivo si Xiaomi, sa nu mai zic de Huawei, ZTE, Meizu, toate sunt firme care fac telefoane de top si superbe pe deasupra. Daca voi nu vedeti decat Samsung in fata ochilor atunci ramaneti la Samsung, dar nici sa nu va plangeti cand o sa va ia foc in mana sau se topeste cand il puneti la incarcat.
Redmi Note e mai bun ca G2 Mini, eu pe ala ti-l recomand, cu toate ca difera mult, fiind un telefon cu ecran de 5, 5 inch iar G2 mini doar 4, 7. Daca crezi ca te descurci cu un ecran asa mare atunci i-al.
PS: si eu iubesc ecranele mari tongue

| rapp2020 a răspuns:

LG g2

| AliLina2 a răspuns:

LG G2 mini clar. Xiaomi are un procesor mult mai puternic ca la LG si are si camerele mai mari.dar totusi e chinezarie si se strica repede..cred ca daca il scapi oddata jos..pa pa.LG G2 mini are android KitKat, mai bun ca la Xiaomi..are si ecran LCD..nu cred ca se compara in general cu Xiaomi..cand ai auzit tu ca, chinezii sa faca ceva bun? telefonul e frumos la aspect dar pacat ca il fabrica chinezii..eu as merge pe varianta LG G2 mini.

| Vladero a răspuns:

G2, are si un prieten si este tare mulţumit de el. Nu face prostia să ratezi aşa ceva.