| UserName250000 a întrebat:

Salut happy Am de ales intre un: Nokia 3310, Allview P7 Lite, iPhone 3G si Xiaomi Redmi 4A. Ce telefon aleg si de ce?

6 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

IPhone, are marca. O sa ai telefon mai vechi de 8ani, dar e IPHONEEE

| CVane a răspuns:

Clar Xiaomi.
E mult peste celelalte dpdv al performantei, ecran 5' hd 2gb ram, 13MP full hd camera procesor quad core memorie 16/32, nu ai de ce sa alegi altceva.

Nokia ala e o gluma big grin
Allview P7 e sub Xiaomi dpdv al performantei.
Iphone 3G e mult prea vechi.

| PringAloe a răspuns:

Xiaomi Redmi 4A clar, ca si specificatii e cel mai bun dintre toate, Nokia 3310 e mai degraba bun pentru cineva care nu vrea sa se streseze cu touch-ul si tehnologia avansata, iphone3g e generatie foarte veche si nu merita in momentul de fata, Allview p7 lite nu as recomanda eu am un Allview p7 seon si nu vad ora sa il schimb, bine ca il am de 3 ani, si xiaomi redami nu e prea cunoscut brand-ul dar stiu ca are review-uri bune

| nelyjoly a răspuns:

Xiaomi redmi 4A de 32gb l-am cumparat pentru o nepoata in urma cu 10 luni. Functioneaza perfect, nu se blocheaza, raspunde imediat la comenzi, face poze destul de bune si bateria tine cam 2 zile (net+convorbiri) La pretul care este pe piata si configuratia care o are cred ca este cel mai bun telefon.

| AdrienWH a răspuns:

Cel mai probabil cred ca aceasta intrebare a fost pusa la caterinca happy dar tot am sa iti raspund happy Din toate telefoanele pe care le-ai mentionat as alege Nokia 3310 deoarece este un adevarat spargator de nuci! (sarcasm). Acum vorbind serios recomand acel Xiaomi happy