| Creata3458 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste aplicatii interesante pentru android (gratis) si vreau sa-mi spuneti si ce fac ele.
Va multumesc anticipat :*
FUNDA celui mai bun raspunswinking :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Poți descărca ce aplicații dorești prin Magazin Play și le descoperi pe fiecare. Eu nu am acest sistem de operare și, nu prea am o pasiune pentru aplicații. O zi bună!

| IRaluca a răspuns:

Pai, sunt o groaza de aplicati interesante. Eu iti voi recomanda aplicati din mai multe categori pe care le folosesc si eu happy :

1. Ar fi browserele precum /Boat Browser/ sau /Dolphin Browser/.

2. Mp3 Playerele /Download music MP3 App V2/ sau /Easy Mp3 Cutter/; /MP3 Music Download/; /MP3 Converter gratuit/.

3. Jocuri: /Fever 3D Rally/ sau /Bad Traffic/; /Dr. Darwin/; /SMALL CITY/; /Happy Street/; /Happy Jump/; /Hidden Forest/; /Operation Pearl/; /Monkey vs Robots/; /Rail Rush/; /Anger of Stick 2/; /California Gold Rush/etc.

4. Aplicatiile Wtf: /Milk The Cow/; /NightyNight/; /Basi sunet amuzant/; /Baby care & Baby hospital/; /iBeer FREE/; /Fumul de tigara gratuit/; /Nose Hair Pulling - Free/; /Detector minciuni/; /Ant Smasher, Best Free Game/; /Electric Stun Gun FRee/. etc
Erau si mai multe dar astea sunt cele mai bune, nu am scris jocurile din top precum Pou sau mai stiu eu, pentru ca, cred ca le stiwinking. Sper ca am fost de ajutor big grin. P.s : toate sunt free, fundita? happy