| iulain13 a întrebat:

cine joaca clash of clans, sa vad daca ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Cu ce vrei sa te ajut?

| iulain13 explică (pentru Vvistula):

Nu va cred prosti. serios. Sunt disperat am jucat jumatate de an clash of clans si acum a trebuit sa dau resset la tableta.Eram conectat la fb si am crezut ca mi se salveaza. Cand am intrat eram din nou lvl 1. De asta AM ZIS. Poate e cineva cae vrea sa-mi dea un cont parasit de clash. sa am level putin mai mare...

| Vvistula a răspuns (pentru iulain13):

Ce might aveai?

| iulain13 explică (pentru Vvistula):

Cum adica? Aveam gigant, goblini, arcasi lvl 4, healer lvl 2, vraji lvl 4 (si pentru viata si la prima vraja)

| iulain13 explică (pentru Vvistula):

Cum esti trecut pe facebook? Daca vrei, am facuta poza cu defensiva si.tio trimit

| UrsuDan2004 a răspuns:

Daca erai cunectat cu accountul, poti sa continui sa joci, conecteazate la accountul acela, si intri in clash, si o sa-ti apara sa continui th-ul carebil aveai. daca nu apare da la setari si mutati satul, sper ca stii cum, Succes!

| balajelstefan a răspuns:

Vvistula.ce lv ai? si in ce clan esti?