| Razwy123 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un sfat?
Zilele astea vreau sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg intre Samsung Nexus 3(i9250) si Samsung Galaxy S2(i9100)
Care ruleaza mai bine jocurile astea mai sofisticate gen "Real Racing 3" si "Modern Combat 3"?
Funda celui care ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| alexalex2001 a răspuns:

Daca il iei pentru jocuri cu draga inima iti recomand Samsung Galaxy S2 pentru ca are si o grafica buna si ruleaza incredibil toate jocurile! Samsung Nexus nu e facut pentru jocuri, are alte utilitati!

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 nu se mai fabrica, iar Nexus 3 este foarte bun pentru jocuri.

| alexalex2001 a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Poate il ia de la cineva! e imposibil sa nu gasesti un SG S2!