| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie daca pot conecta un SmartPhone Android Samsung Galaxy Fit la un adaptor MHL? Vreau sa ma joc si sa se vada pe TV... Deci merge?

5 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

Nu

| anonim_4396 explică (pentru aly300):

De unde stii? Poate merge si iti dau funda pe "gratis" cum s-ar spune. A, si lasa-te de Metin2, e varza jocul (doar iti recomand pentru ca e spre binele tau, dar nu te oblig.)

| aly300 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingnu joc metin2 e doar o poza si nu merge pentru ca am incercat si eu

| anonim_4396 explică (pentru aly300):

Si asta ca iti baga milioane de virusi dar si ca iti da dependenta. Bravo tie! Eu am jucat si habar nu am cum si de ce m-am lasat.

| aly300 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu joc doar mi-a placut poza