| Bogdanbogdan08 a întrebat:

cum as putea muta fisierele sa imi intre direct in cardul de memoria la Nokia n97 mini!
Dau Fundaaa! happy

3 răspunsuri:
| AndyDeiu a răspuns:

Deci..Conecteaza telefonul prin cablu usb.Dar inainte de asta descarca-ti Nokia Pcsuite.Si acolo ai menioul in romana. Dupa ce ai instalat tot o sa-ti apara programul si acolo ai transfer date.si poti muta fisiere happy Sau! Pur si simplu conectezi telu cu cablu de date..Si pe tel iti apare prin ce conectezi.Stocare in masa sau Pcsuite sau incarcare..Si dai stocare in masa..si il cauti in Start- Computer.

| AlexRizi a răspuns:

Setari, stocare sau daca nu catuta si u pe la telefon sau pe la stare memorie@!

| Bogdanbogdan08 explică:

Dar eu il transfer prin bluetooth ...si ii dau si imi spune memorie insuficienta ...nu reusesc sa bag ceva in direct pe card, imi intra in memoria telefonului! vreau soluutiii!