| anaishere a întrebat:

Bună,TPU! Da, sunt eu din nou, cu altă întrebare stupidă. Adică asta chiar cred că e stupidă, dar aș vrea să știu răspunsul. De Black Friday se vor face reduceri la iPhone(De la 6 în sus)? Nu faceți mișto de mine, chiar aș vrea să știu.????????

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone XS e cel mai nou si nu, nu va fi redus. Reducere, la obiecte premium, gasesti doar dupa ce se invechesc. La iPhone 8 poate vei gasi reducere.

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Noi nu facem, dar tu faci cu astfel de intrebari. Modelele de 16 si 64 GB nu se mai fac din 2016, ala de 128 din 2015, iar modelul de 32 GB nu se mai face de aproape un an. Daca vrei musai aifon, vezi ca un 6 gasesti pe la amanet cu vreo 600 RON.

| anaishere explică (pentru GabiDumitrescu):

Se apropie ziua surorii mele și își dorește super mult un iPhone. Dacă e să nu fie reducere, cumpăr și așa, dar voiam să știu dacă se bagă sau nu (de exemplu un 6s) la reducere ca să știu cum să-mi "manevrez" banii. Oricum mersi că ai răspuns happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anaishere):

A, ok. E sora-ta, convinge-o frumos, cu argumente, ca doar cocalarii si prostii arunca bani pe aifoane. Serios, cunosc si oameni care au resurse practic nelimitate cand e vorba de cumparat un telefon si au renuntat la aifon trecind pe Android.

| Andreeush a răspuns:

Nu se va face reducere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar iti doresti telefon bun si ieftin, cauta pe cel.ro. Am luat 2 telefoane de acolo. Sunt preturi reduse, mai ales la produsele reconditionate (daca nu stii ce inseamna, da-i un search pe google). Un 6s am cumparat cu 1200 lei pentru un amic si e intr-o stare excelenta happy

| mirceakitsune a răspuns:

Nu ma

| AndreiMM0002 a răspuns:

Probabil.