| flavius19992 a întrebat:

Dacă adaug un cont iCloud pe IPhone-ul meu. In momentul in care voi vrea sa vând iPhone-ul voi putea sa șterg contul?

3 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

Da,poti sa-l mai stergi intrand la: setari>icloud>dupa dai in jos de tot si o sa-ti apara "inchide" si apesi pe el si o sa-ti apara deconectare sau ceva de genul... sper ca te-am ajutat.

| Lu_Cosmin_1999 a răspuns:

DA funda?

| CostinCostin2016 a răspuns:

Detalii complete precum si un tutorial pas cu pas pentru eliminarea unui iPhone, iPad sau iPod din iCloud gasesti aici http://www.iphone365.ro/......-tutorial/