| MitzaMihaii1997 a întrebat:

Am si eu un iphone 4 si are contul meu personal de icloud. Daca il sterg pot sa mai fac alt cont icloud? Ca de ex daca vreau sa il vand il vand fara cont icloud.Deci asata e intrebare, daca sterg contul pot sa fac altul gratis? Sau imi cere bani sau ceva.Multumesc.

1 răspuns:
| realistul01 a răspuns:

Contul iCloud se poate setrge de pe iPhone. El nu va mai fi conectat la telefonul actual, dar va continua sa existe undeva acolo la Apple. Cand iti cumperi altul nou, il poti refolosi, plus o sa poti sa setezi noul telefon sa arate si sa aiba aceleasi aplicatii ca si cel vechi.
Aici vezi cum se sterge: https://drfone.wondershare.com/......count.html