| xRebecaaa a întrebat:

Buna TPU!
Daca esti de pe telefon, de pe facebook. se poate face ca sa iti apare la poze ca esti de pe mobil. daca comentezi ceva? asa cum faci la postari/statusuri. etc?!

Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Apare doar dacă îţi download-ezi aplicaţia de pe Google play.

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Daca "postezi" ceva o sa apara la sfarsit ceva de genu "trimis de pe telefonul mobil" la comentarii nu cred ca apara.

| xRebecaaa explică (pentru Grimmjow69):

La comentarii apar doar la postari. dar nu la fotografii sad. daca comentezi o poza.

| Grimmjow69 a răspuns (pentru xRebecaaa):

La mine nu prea conteaza chestia asta cu "mobilu"thinking

| 8mariastar a răspuns:

Apare doar daca vorbesti cu cineva prin mesaje