| nyko06 a întrebat:

Buna,1 daca intra cineva de pe telefon pe facebook poate sa apara ca ca e de pe calculator adica web si sa nu apara mobil si 2 am postat ceva si la inceput aparea ca e de pe mobil acum nu mai apare ca a fost postat de pe mobil de ce? Va multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Da(-cel putin asa am auzit-)
2. Posibil sa foloseasca web(adica sa intre de pe calculator sau laptop)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuzati-ma,web inseamna www. Nu conteaza ca intra de pe laptop, calculator sau telefon. Daca intra de pe telefon in google si apoi pe facebook, apare ca este pe web.Imediat ce a iesit din aplicatie arata ca s-a trimis de pe telefon.Deci persoana respectiva a postat de pe telefon dar intrase pe www, facebook.com.Imediat ce iese din facebook, apare ca sa postat de la un telefon mobil.Imediat ce a iesit din facebook si e conectat telefonul la internet, apare ca este pe telefon mobil. Doar cand se conecteaza la www.facebook.com,apare ca este on pe web, adica pe www, pentru ca aceea este pagina web.

| paulpetrolistu a răspuns:

Conteaza la ceva? din moment ce merge bine mersi aplicatia, nu cred ca astea sunt intrebari normale