| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa revin la Windows 8.1 functioneaza ca la început telefon sau se schimba ceva? Am vazut pe youtube in tutoriale cum instalează Windows 10 cu app Windows insider pe lumia 630.

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

De obicei la deviceuri mobile e extrem de simplu sa faci upgrade la un sistem de operare mai nou, dar daca vrei sa te intorci la cel vechi e aproape imposibil... Nu imposibil, dar foarte greu, oricum. Asa ca ai grija ce faci. Si eu am vazut pe Youtube unul care a pus Android pe un Iphone, asta nu inseamna ca m-as aventura la asa ceva. Aia stiu ce fac.