| Aaancu135 a întrebat:

Dau funda persoanei care imi explica clar si detaliat cum pot scoate un cont de magazin play din telefon. Situatia mea e astfel : Contul meu de magazin play il mai are o persoana si nu inteleg de ce ii vine istoricul meu de pe google pe telefonul acelei persoane. Sa fie de contul meu de pe magazin play care e pe telefonul persoanei? Vreau doar sa nu mai disputa de istoricul meu! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Schimbi parola si iti va cere logare

2 răspunsuri:
| edy423 a răspuns:

Pai sunt 2 cai:
1) persoana aia se deconecteaza de pe contul tau
sau
2) Te deconectezi de pe contul tau si creezi altul. Numai asa nu iti va mai putea vedea istoricul.
Funda?

| Floroiu_Daniel_1997 a răspuns:

Ca sa te deconectezi de contul google intri in setari dai cont si iti alare google intri in ele si dai stergere dulaia intri in magazin olay si iti faci alt cont