| pwp a întrebat:

Buna TPU happy
De curand mi-am achizitionat un Samsung Galaxy S2...iar bateria tine incredibil de putin!
am dezactivat toate aplicatiile,WiFI-ul,bluetooth-ul,luminozitatea am dat-o la minim, dar bateria nu ma tine mai mult de 20 de ore!

Asa se intampla la toate telefoanele Samsung Galaxy sau este al meu defect?

6 răspunsuri:
| PDiana a răspuns:

Lai luat cumva de la second sau tu il folosesti prima data? S-ar putea sa fie din cauza bateriei. Mai bine mergi la cineva care sa-l verifice, la un expert sau ceva de genul...

| sweetistaaaa a răspuns:

Si eu am un Samsung galaxy y si tine o zi straight face

| XatomisX a răspuns:

20 de ore e mult laughing) eu zilnic il incarc si am tot s2 si sunt invatat cu acest telefon el este foarte bun numai ca bateria nu tine laughing eu il incarc intodeauna cand stau la pc adica zilnic

| unknownn a răspuns:

20 de ore?! E destul de mult!
Bucura-te ca te tine si atat! E smartphone, cat ai vrea sa te tina bateria?

| cristiiiiiii a răspuns:

Asta e problema smartphone... tine putin bateria laughing

| pwp explică (pentru PDiana):

In niciun caz...l-am luat nou.Am inteles ca asa e la toate smartphone-urile happy