| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre Samsung Galaxy S5, ţine bateria, prinde bine wifi?

Răspuns Câştigător
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Am unul, iar parerea mea este ca ii destul de bun.
Ii rezistibil la scapari, cel putin Display-ul.
Bateria ca orice telefon, ține, depinde cat il folosesti si cat este de incarcat. Despre Wifi nu pot sa zic nimic, ii normal.
Totusi iti recomand un model mai nou la banii aia, de exemplu Samsung S6 sau chiar Iphone 6.
Te gandesti probabil ca-i prea scump, dar nu-i asa.
Eu l-am luat cu 100€ MAI PUTIN decat Samsung S5.
Sunt foarte multumita de el, merge bine de tot, iar bateria ține mai bine de 2zile.

| SandraPparalelipipedop a răspuns (pentru SandraPparalelipipedop):

Mersi! happy
Cu " cat este de incarcat" ma refer la cat este de umplut telefonul cu aplicatii si alte chestii, care-i tin memoria plina.

2 răspunsuri:
| donarcostica a răspuns:

Iti raspund de pe el. Un telefon foarte bun. Tine bine bateria. Se comporta perfect.