| carmen79 a întrebat:

Detîn un Samsung galaxy S5, iar de curand mi-am instalat Android Lollipop 5.0 iar acum telefonul merte foarte prost,modul Silent nu mai exista,îl pot da doar pe vibratii iar camera nu mai focalizează.
Știe cineva Cum as putea sa revin la vechiul android? Țin sa menționez ca am dat Resetare date din fabrica, dar degeaba.Telefonul este din Spania, nu am nici garanție.
FUNDA URGENT!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Din păcate numai într-un service autorizat se mai poate rezolva problema, deoarece este necesară o rescriere de soft cu softul de fabrică al telefonului.Succes