| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Doar mie mi se intampla ca atunci cand imi dezinstalez watts'app si il instalez din nou toate mesajele pe care le aveam pe watts'app inainte sa il dezinstalez sa nu mai existe?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cand reinstalezi wapp in unul din pasii facuti la instalare te intreaba daca vrei sa restaurezi toate conversatiile. probabil ai ignorat asta.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu cunosc programul dar, este normal ca odata dezinstalat un program, sa se stearga toate fisierele referitoare la el.