| R11z a întrebat:

Eu am sa pun doua intrebari dar care bat in acelasi punct. As vrea sa-mi iau un telefon. Ce parere aveti din punct de vedere al jocurilor? Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X sau Galaxy ace plus? Pe mine ma mai intereseaza si care are cel mai mult "lag" la jocuri si la care merg cele mai multe jocuri? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Desire x din toate punctele de vedere

| marcusnmc a răspuns:

Pentru jocuri galaxy ace nu e bun si pot enumera o gramada de motive, nici ace plus, dintre cele 3 clar ca HTC desire x fara indoiala, ace are ecran mic si nici nu merg toate jocurile din playstore.

http://www.youtube.com/watch?v=pW03tbhYFaw