| asdaf a întrebat:

Ce parere aveti de HTC desire 500?
daca aveti acest telefon, cum se misca in jocuri, are mai multe ecrane de start ca la Samsung? are google play instalat?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu sincer nu prea il recomand. Degeaba e quad-core. E doar ca sa te atraga. Adevarul e ca sunt foarte multe telefoane dual-core cu mult mai peformante. In jocuri, se descurca greu(pentru ca e un telefon slab).
Ecranele de start ti le modgfici tu dupa bunul plac. Si da, orice android are google play.
Cat despre jocuri, daca vrei cateva jocuri ca sa vezi ce poate un telefon in jocuri, u te uita la jocurile simple. ita-te doar la jocuri rpecum :gta-urile, Modern Combat 4, dead trigger 1/2 etc.

| unpustiobisnuit a răspuns:

E foarte bun pentru ascultat muzica deoarece are difuzoare beats audio

| alexx200202 a răspuns:

Eu ti l-as recomanda.
Are Google Play instalat si jocurile merg foarte bine.

| Xmen890 a răspuns:

Orice telefon care are sistemul de operare Android are Google play.E bun si se mișcare bine datorită procesorului si a calitati mărci.Pe scurt un telefon mai mult pentru jocuri.