| Radu_Ionut_1993 a întrebat:

Buna TPU imi puteti recomanda un telefon bun in bugetul de 2500si3500 lei

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| CuriousStuff a răspuns:

In bugetul asta poti sa-ti iei aproape ultimele modele aparute pe piata (second hand), dar daca le iei cu garantie si arata bine sunt ca si noi, si ii raman si bani. Eu personal nu cred ca mi-as mai lua un telefon nou, pana acum mi-am luat 2 second cu garantie si daca au aparut probleme le-a rezolvat garantia de fiecare data si au fost aproape la jumatate de pret fata de magazine. Deci iphone sau Samsung 7 de care vrei tu plus, edge... gasesti cate vrei in pretul ala. sau orice alt brand: LG, HTC, Sony, Huawei. ce vrei tu, oricare telefon ultimul model in functie de ce-ti place si mai ramai si cu bani... cu jumate din bani.

7 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Poti sa-ti iei ultimele telefoane aparute la mana a doua!

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Mi Mix.
Galaxy S7 Edge sau S8 daca mai astepti un pic.
OnePlus 3T.

| SADNESSMACHINE a răspuns:

Pana in 3500 de lei iti poti lua un Samsung A7, care merge excelent; un Samsung 6 edge, care din nou, este un telefonul foarte bun. Iphone-uri gasesti (mie personal nu prea imi plac insa este alegerea ta) Poti sa te mai uiti pe pagini gen Emag sau altex acolo vezi mai multe happy

| Radu_Ionut_1993 explică (pentru SADNESSMACHINE):

Nici mie nu-mi plac iphonurile

| CodrutR a răspuns:

Asa cum s-a mentionat si inainte, la mana a doua (second hand) poti sa iti iei cu bugetul acesta urmatoarele telefoane care sa merite: Samsung S6 Edge Plus, Samsung S7 Edge, Samsung Note 5, LG G6, HTC 10, OnePlus 3/3T ( Parerea mea cel mai bun), Huawei Mate 8/9, Iphone 6 Plus( 32/64), Iphone 6s /6s Plus (32/64), chiar si Iphone 7/7 Plus daca stii sa cauti, Sony Xperia X, LG V20...cam acestea, daca am uitat de cateva sa imi spui tu. Funda?

| Radu_Ionut_1993 explică (pentru CodrutR):

Huawei p8 p8 lite, p9 p9 lite doar atatea mai stiu