| AdalcisaCabalortă a întrebat:

Intre Samsung Galaxy Mini 2 si Htc ChaCha, ce alegeti?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ambele modele au plusuri şi minusuri - DEPINDE ce te interesează mai mult ( sau ce model preferi ) - vezi COMPARAŢIA & specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3883&idPhone2=3787#results

Eu aş alege Samsung Galaxy mini 2.

Toate cele bune.

| maryusmono a răspuns:

Clar samsungul. Dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/109Lc1x majoritatea dintre persoanele care l-au cumparat si il folosesc sunt foarte fericiti.

Pentru pretul lui, telefonul este destul de performant cu :

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

| ClarissaMrc a răspuns:

Eu, sincer, chacha. am o fixatie pe Samsung: nu imi plac deloc. au diferite probleme si se blocheaza. despre HTC pot spune ca e ok mai ales ca are si qwerty. e telefon facut pentru facebook. am o cunostinta cu HTC chacha si nu s-a plans de nimic pana acum.
oricum decizia e a ta.:*

| Pelmus_Antonio_1993 a răspuns:

Samsun galaxy mini 2!

| GodFath3r a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 big grin

| AdalcisaCabalortă explică:

Multumsec de raspunsuri. m-ati convins Samsung ramane! :*