| CatrinaAndreea a întrebat:

iPhone sau Samsung galaxy? As vrea sa imi cumpar un telefon nou. Eu am iPhone 5 si sunt mulțumită de el, dar am probleme mari cu bateri. Nu tine deloc si se inchide la frig...Mi-as dori sa imi iau un iPhone 6 sau 7, dar imi e teama sa nu pățesc la fel cu bateria...Voi care credeti ca e mai bun? iPhone 6/7 sau Samsung Galaxy S7 edge? Am intrebat diverse persoane,unele mi-au spus sa nu imi mai iau iPhone pentru ca toate au probleme cu bateria, dar si persoane cate au spus ca sunt mulțumite de iPhone si de viata bateriei.

4 răspunsuri:
| Bogdan549 a răspuns:

Acum e problema ta, daca ai grija de cum folosesti bateria o sa fie toate la fel de bune pe parte a bateriei. Acum daca tu vrei sa ramai in ecosistemul Apple sau ti-e greu sa te acomodezi pe Android fiind doua sisteme de operare diferite e alegerea ta, parerile sunt impartite deci asa o sa ajungi sa nu iti mai iei nimic. Ti-as sugera sa te gandesti bine sau macar sa incerci telefoanele respective, asa am facut eu cand mi-am luat telefonul.

| addy200 a răspuns:

I-ați iPhone

| Geanina_Lupoaie_1999 a răspuns:

Oneplus laughing)

| Omer_Ayanna_2000 a răspuns:

Pana ieri am avut Samsung. Acum am iPhone 8 Plus iar bateria se Descarcă greu. Rezista cam 10 ore bateria