| mawis a întrebat:

iPhoneul meu s-a stricat si vreau sa-mi cumpur un alt telefon deja de marca Samsung, insa nu stiu care este modern si cu pret modest, maximum 1100 RON, sa fie (wi-fi, card de memorie, memorie interna mai mare de 500MB, rezolutie video de dorit 1080p, memorie RAM de dorit cit mai multa, GPRS, USB, 3G, sistem de operare nu mai mic de Android 2.2 sau 2.3, camera nu mai mica de 5MP, marime display 480x800.) Chiar daca aveti ceva aproximativ, nu chiar cu toate functiile dorite trimiteti Linkul, ofer funda celui mai bun raspuns.
Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AllexTheWolf a răspuns:

Incearca pe emag.ro,ai o varietate de produse.

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Incearca aici, sunt preturile cele mai mici si calitatea este chiar buna( adica eu de aici mi-am luat telefonul) www.xphones4all.com