| Sparkii a întrebat:

Buna TPU m-am luat un galaxy s 4 fake si nu merge sa instalez aplicatii de pe magazin play? Dc? imi da eroarea asta error retrieving information from >servar:? Ce sa fac

3 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salut!

Raspunsul este simplu. Pt ca este fake. happy
Procesorul nu face fata, RAM-ul cu siguranta nu are capacitatea sa iti ruleze aplicatiile si pe deasupra, nu e Android. Deci, fa tu calculele.

O zi buna!

| Sparkii explică (pentru Roxin):

Are androidlaughing))si cel de la care l-am luat a zis ca lui ii mergeau da la resetat

| Roxin a răspuns (pentru Sparkii):

Eu cred ca te-a cam mintit. Parerea mea. De ce crezi ca e fake si ieftin?
Fa tu calculele. happy
O seara buna!