| Legalize_Andrei_1997 a întrebat:

Buna Tpu....ma poate ajuta cineva cu un hack pentru need for speed no limits?

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut,ai mai jos un link! Deci, fi atent, intri pe link iar mai jos in pagina o sa iti apara modelul placii video pe care o ai(Mali, Adreno, Power VR, Tegra). apesi pe mirror 1 sau 2(daca nu merge 1)si downloadezi apk-ul iar "data" jocului o ai chiar sub apk-ul care trebuie descarcat. data o sa fie sub forma "obb". dupa ce le-ai deacarcat, descarci de pe google play Easy Unzip, intri in el, dai unde scrie extract, selectezi fisierul Download(acolo s-au salvat fisierele)iar apoi selectezi NFS No Lits(sau cum iti apare)-ar trebui sa iti apara NFS No Limits.rar/zip...il selectezi(are 750 MB cred)si dai ok/extract iar apoi astepti sa se termine procesul de extragere..Si ultima faza, intri in fisierul download, copiezi fisierul care s-a extras(acela cu "com" si il copiezi in fisierul Android-->obb si il lipesti acolo...intri in download, instalezi fisierul apk(acela cu 30 de MB)si gata...

5 răspunsuri:
| Juviia a răspuns:

De ce iti trebuie hack? Vrei sa strici toata distractia?

| ROBERTO90 a răspuns:

Https://bitsc.io/167954f

https://bitsc.io/167954f

>
<
>
<
>
<
>
<
>
<
>
.