| AnykaGirl a întrebat:

Mi-am cumparat de ceva timp un Samsung galaxy ace S5830i, cu android 2.3.6. Dupa cum stiti, multe aplicatii si jocuri nu merg pe el. Am incercat sa ii fac root. Fisierul l-am descarcat de pe xda. Apoi copiez fisierul pe cartela. Cand intru in recovery mod si ii dau "apply update from sdcard" scrie:
E:failed to mount /sdcard (No such file or directory)
E: Can't mount /sdcard

Va rog ajutati-ma pls! Funda! :X

1 răspuns:
| AnToNiO12o a răspuns:

Iti spun eu motivul: android NU e bun de nimic iti recomand iphone 4/4s in nici un caz 3. happy mie nu imi da nici o eroare la iphone