| Sandhya a întrebat:

Mi-am lasat telefonul stins la mine in camera la incarcat si dupa ce s-a incarcat mama s-a dus sa-l traga de la incarcat si probabil a incercat sa-l aprinda si a apasat pe cele doua butoane de unde se reseteaza telefonul(stiam ca e cel de start si unul de volum). Acum imi apare reboot sistem now, apply update etc si eu nu vreau sa-l resetez ca-i nou si nu stiu cum sa anulez asta. Sa scot bateria din el sau ce e de facut? P.s : e Allview v1 viper.
Funda, mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Modelul asta am avut si eu.
la mine nu a mai mers dupa ce a pus tata mana pe el si l-a stricat.
nu a mai mers deloc.
incearca sa-i scoti bateria, sa o bagi iar si vezi daca merge